História

Spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s. (CFH, a.s.) bola založená v roku 2005 za účelom spojenia 5 akciových spoločností - Quatro, a.s., TatraCredit, a.s., QuatroCar, a.s., Slovenská požičovňa, a.s. a Slovenské kreditné karty, a.s., ktoré kúpila VÚB banka od pôvodných akcionárov. Dnes je CFH, a.s. 100%-nou dcérskou spoločnosťou VÚB banky a patrí tak k členom silnej medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo.

Spoločnosť je vďaka svojej snahe o maximálne zjednodušenie financovania a výraznej prozákazníckej orientácii silnou protiváhou k financovaniu bankami. Je lídrom na trhu mimobankových finančných produktov s trhovým podielom takmer 60 %.

CFH, a.s. poskytuje financovanie prostredníctvom splátkového predaja pod značkami Quatro a Triangel. Financovanie kúpy motorových vozidiel umožňuje značka QuatroCar a poskytovanie kreditných kariet zastrešuje divízia Slovenské kreditné karty. Pôžičky a financovanie kúpy nehnuteľností zabezpečuje spoločnosť pod značkou Slovenská požičovňa. Peniaze je možné získať aj vďaka Quatro Pôžičkám s jednoduchým vybavením online alebo v pobočkách Quatro Finančný Dom.