16. 1. 2017

Všetci od Adamov po Zuzany pozor!

Opäť sú tu Quatro Pôžičky, ktoré s novou kampaňou prinášajú ďalšie inšpirácie na radosť. A tú si môže urobiť naozaj každý. Altánok, bombastický bazén či zahraničný zájazd? Nezáleží na tom, po čom túžite. Vďaka Quatro Pôžičkám si môžete dopriať čokoľvek od A po Z!

od A po Z


Ďalšiu vlnu kampane odštartujeme už dnes, 16.1.2017 a potrvá do 5.3.2017. Uvidíte ju v televízii, vo vybraných týždenníkoch, na bilbordoch vo vybraných mestách a nájdete ju aj na citylightoch v nákupných centrách.


Produktom kampane ostávajú overené Quatro Pôžičky so zľavami na nákupy, ktoré umožňujú požičať si od 600 € do 10 000 € s dobou splácania od 12 do 120 mesiacov. Navyše Vám z každého nákupu vrátia 5% späť. Pôžičku je možné vybaviť v ktorejkoľvek z pobočiek Quatro Finančný Dom alebo pohodlne na webe.

Kampaň aj v týchto mesiacoch obohatíme o nové tipy a rady, ako si skrášliť domácnosť či bývanie. Ukážeme vám, ako sa dajú použiť už nepotrebné veci, ktoré je však škoda len tak vyhodiť. Určite nás sledujte a nenechajte si nič ujsť!