27. 10. 2016

Potešte sa hneď a splácajte až o 3 mesiace!

Čas vianočných sviatkov sa opäť rýchlo blíži a k nemu neodmysliteľne patrí aj Zimný splátkový festival od Quatra. Sme veľmi radi, že aj tento rok môžeme odštartovať darčekovú sezónu jednoduchými a bezstarostnými nákupmi na splátky. Veď teraz si každý môže urobiť radosť hneď a splácať začne až o 3 mesiace.
Do nakupovania na splátky vnesie prirodzené emócie aj príjemne ladený a farebne ľahký televízny spot. Ukáže nám prirodzenú a spontánnu radosť nielen našich hlavných protagonistov, ale všetkých, ktorí si vďaka Quatru mohli dopriať to, po čom túžili.

Zimný splátkový festival


Zimný splátkový festival bude prezentovaný od 27.10.2016 do 23.12.2016 v televízii, rádiách, vo vybraných denníkoch, týždenníkoch a nájdete ju aj na bilboardoch, bigboardoch a citylightoch v nákupných centrách.

Kampaň každoročne počas Vianoc prináša svojim klientom možnosť potešiť svojich blízkych i seba hneď a starosti so splácaním si odložiť na neskôr. Preto je hlavým headlinom kampane "urobte si radosť hneď, splácajte až o 3 mesiace!"

Pozrite si náš zimný televízny spot s nezameniteľnými emóciami.


Kampaň Zimný splátkový festival vám počas svojho trvania prinesie veľa noviniek, zaujímavostí a súťaží o pekné ceny. Sledujte nás na  Facebooku.