25. 1. 2016

Novinka odhalená – s nami si môžete požičať na čokoľvek od A po Z!

A je to tu! Už dnes štartujeme našu prvú, avizovanú mediálnu kampaň tohto roka. Predstavujeme vám Quatro Pôžičky s celkom novým komunikačným konceptom od A po Z. Veselá a farebná kampaň plná radosti  vám priblíži, čo všetko si môžete dopriať vďaka Quatro Pôžičkám. Pretože tie teraz prinesú niečo každému, od A až po Z.

od A po Z


Kampaň uvidíte od 25.1.2016 do 13.3.2016 v televízii, vo vybraných denníkoch a týždenníkoch  a nájdete ju aj na citylightoch v nákupných centrách. Tešiť sa môžete na Adama, ktorý si vďaka Quatro Pôžičkám kúpil akurátne auto, Barboru s bombastickým balkónom, Zitinu zimnú záhradu a mnohých ďalších. Nakoniec, presvedčte sa sami!


Quatro Pôžičky sú overeným produktom, ktorý umožňuje požičať si od 600€ do 5000€ na čokoľvek, na dobu splácania od 12 do 60 mesiacov a navyše z každého nákupu vám vrátia celých 5%. Pôžičku si vybavíte jednoducho v ktorejkoľvek z pobočiek Quatro Finančný Dom alebo pohodlne na webe.

Počas trvania kampane vám Quatro Pôžičky prinesú veľa zaujímavostí. Mnoho dobrých rád, nápadov, kreatívnych riešení a súťaží. Nenechajte si nič z toho ujsť!